Mama w Pracy

Mama w Pracy Kolejne edycje konkursu „Mama w pracy” z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, zarówno wśród pracodawców jak i pracowników.
W tym roku do grona prawie 100 firm, które chciały poznać opinię pracujących u nich mam, kolejny raz dołączyła Delta Contact, która zajęła 12 miejsce w ogólnej klasyfikacji firm propagujących pozytywne wzorce zatrudnienia kobiet.

W ramach promocji postaw prorodzinnych i prokobiecych w polityce kadrowej przedsiębiorstw już po raz piąty Fundacja Świętego Mikołaja wspólnie z Rzeczpospolitą oraz instytutem badawczym MillwardBrown SMG/KRC zorganizowała konkurs angażujący aktywne zawodowo mamy. Plebiscyt adresowany jest do wszystkich firm, które promują ideę równego statusu zatrudnienia mężczyzn i kobiet. Organizatorzy chcą podkreślić, że kobiety łączące życie rodzinne z karierą zawodową są doskonale zorganizowanymi i pełnowartościowymi pracownikami. Zadaniem plebiscytu jest zwrócenie uwagi oraz przekonanie pracodawców, że warto wprowadzać rozwiązania, dzięki którym zdecydowanie poprawi się sytuację matek na rynku pracy.

Uczestnicząc już po raz drugi w edycji konkursu uzyskaliśmy wiele przydatnych informacji na temat nastawienia i oczekiwań kobiet pracujących w Delta Contact. Już po wcześniejszej edycji wprowadziliśmy wiele udogodnień, dzięki którym w tym roku uzyskaliśmy wyróżnienie za postawę jaka prezentujemy wobec propagowania dobrych wzorów dla firm zatrudniających kobiety i matki.

Pytania?

Czekamy na Twój telefon
lub e-mail.

zadzwoń

22 574 93 00

Jeżeli chcesz zadać pytanie to napisz na zapytanie@deltacontact.pl


Jeżeli jesteś zainteresowany pracą to napisz na rekrutacja@deltacontact.pl