Zespół

Łącząc bogate, wieloletnie doświadczenia naszego zespołu w realizacji kampanii telemarketingowych, stworzyliśmy optymalne warunki do realizacji nawet najbardziej wymagającego projektu. Zbudowaliśmy zaangażowany zespół, który jest gotowy na wszystko, aby tylko uzyskać wysoką skuteczność działań oraz zadowolenie naszych Partnerów.

ZARZĄD


Paulina Borowska
Prezes Zarządu

W Delta Contact od czerwca 2011 roku odpowiada za budowę i realizację strategii rozwoju oraz wyniki finansowe i efektywnościowe spółki.

Od 12 lat aktywnie działa w branży call center realizując projekty dla kluczowych Klientów, od 8 lat zarządza zasobami operacyjnymi, odpowiada za usprawnianie procesów biznesowych i optymalizację kosztów obejmując liczne stanowiska kierownicze. Przez 4 lata była Dyrektorem Operacyjnym w ContactPoint, po czym objęła stanowisko Dyrektora Operacyjnego Platformy Call Centar Internet Group, gdzie była odpowiedzialna za zarządzanie działem obsługi klienta, koordynację i optymalizację działań centrów operacyjnych firmy pod kątem efektywności i zysków (6 lokalizacji 1000 stanowisk) oraz integrację rozproszonych struktur o różnej kulturze organizacji.

 

Joanna Gąsecka
Dyrektor Działu Sprzedaży

W Delta Contact od kwietnia 2010 roku odpowiada za negocjacje i wsparcie klienta, wyniki finansowe i rozwój spółki.

Od 11 lat aktywnie działa w branży call center zajmując się marketingiem, sprzedażą i wsparciem kluczowych Klientów firmy. Doświadczenie zdobyła w Linea Directa Communications, gdzie przez 4 lata prowadziła projekty współpracując z największymi firm na polskim rynku. W 2009 roku została Kierownikiem Call Center Vita Direct, gdzie była odpowiedzialna za usprawnienie procesów motywacyjnych, wyznaczanie planów sprzedaży, współpracę z Partnerami i Kontrahentami firmy oraz monitorowanie i analizę działań jakościowych działu sprzedaży i obsługi klienta.

Pytania?

Czekamy na Twój telefon
lub e-mail.

zadzwoń

22 574 93 00

Jeżeli chcesz zadać pytanie to napisz na zapytanie@deltacontact.pl


Jeżeli jesteś zainteresowany pracą to napisz na rekrutacja@deltacontact.pl