Delta Contact o lojalności klientów

Miło nam, że w tematach w których mamy największe kompetencje, dziennikarze zwracają się do nas po komentarz. Na stronie głównej dzisiejszego wydania callcenternews.pl pojawił się artykuł dotyczący lojalności klientów wobec marki jak i przyczyn jej braku w którym znajdziemy wypowiedz naszego przedstawiciela.

Czytaj więcej

Delta Contact nawiązuje współpracę z liderem wydawnictw prawniczych i biznesowych

Delta Contact z miesiąca na miesiąc powiększa portfolio strategicznych Partnerów, realizując dla nich kontrakty związane ze sprzedażą i telefoniczną obsługą Klienta. Ostatnio do grona naszych nowych Klientów dołączył prestiżowy Partner- Wolters Kluwer Polska. Wydawnictwo wchodzi w skład międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer. W jego ofercie zawarte są głównie wydawnictwa elektroniczne, książki, czasopisma, ale także szkolenia i konferencje.

Czytaj więcej

Greenpeace nowym Klientem Delta Contact

Do grona klientów Delta Contact dołączył polski oddział Greenpeace- globalna organizacja ekologiczna, która opierając się głównie na wsparciu indywidualnych darczyńców, powierzyła ich obsługę Delta Contact.

Czytaj więcej

Nowy Partner w gronie Klientów Delta Contact

Miło nam poinformować, że w czerwcu do grona Partnerów Delta Contact dołączył Vitadirect - właściciel sklepu Vitashop.pl. To kolejna firma z sektora e-commerce, która powierzyła nam kompleksową obsługę swoich Klientów.

Czytaj więcej

Pytania?

Czekamy na Twój telefon
lub e-mail.

zadzwoń

728 865 757

Jeżeli chcesz zadać pytanie to napisz na zapytanie@deltacontact.pl


Jeżeli jesteś zainteresowany pracą to napisz na rekrutacja@deltacontact.pl