Badania rynku

Jednym z wielu elementów kampanii reklamowych przeprowadzanych przez naszych Partnerów są badania rynku. Aby zachęcić nowych Partnerów do wplecenia badań w ich kampanie promocyjne, przygotowaliśmy wachlarz usług wspierający także i ten ważny element marketingowy.

Realizując tę usługę wykorzystujemy wszelkie dostępne kanały komunikacji z Klientem tj.: telefon, e-mail, faks, jak i popularne ankiety elektroniczne udostępniane na stronach www. Doskonale wiemy, że są to narzędzia, których wykorzystanie wpływa znacząco na optymalizację kosztów całego procesu sprzedaży.

Po zakończonej akcji oddajemy w Państwa ręce zestawienie oraz pełnowymiarową analizę uzyskanych informacji, która stanowi cenne źródło danych o badanym przedmiocie rynku.

Wierzymy, że taka usługa pozwoli naszym Partnerom jeszcze lepiej pozycjonować ich produkty i usługi, jak i pozytywnie wpłynie na dobór optymalnej grupy docelowej wskazując najskuteczniejsze kanały sprzedaży.

Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi usługami, a wszystkich zainteresowanych szczegółami zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego, chętnie odpowiemy na wszelkie zapytania z Państwa strony.

Pytania?

Czekamy na Twój telefon
lub e-mail.

zadzwoń

728 865 757

Jeżeli chcesz zadać pytanie to napisz na zapytanie@deltacontact.pl


Jeżeli jesteś zainteresowany pracą to napisz na rekrutacja@deltacontact.pl