Dlaczego my?

Naszą siłą są profesjonalni i ambitni pracownicy. Specjalnie dla nich stworzyliśmy przyjazne środowisko pracy, zapewniając odpowiednie narzędzia i komfortowe warunki pracy. Dodaliśmy do tego wewnętrzny system nagradzania i awansów, który zbudował silną więź pomiędzy firmą i jej współpracownikami, tworząc tym samym niezwykle pozytywną atmosferę wzajemnego zaufania.

Wszystkie te czynniki wpłynęły znacząco na budowę zgranego, zaangażowanego zespołu, który jest gotowy na wszystko, aby tylko uzyskać wysoką skuteczność działań oraz uśmiech i zadowolenie naszych Partnerów.

Pracując z nami zyskujesz nie tylko obszerne doświadczenie, ale także kompleksową wiedzę o profesjonalnej obsłudze nawet najbardziej wymagających klientów. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam stworzyć autorskie programy szkoleniowe dopasowane do indywidualnych potrzeb i umiejętności każdego kandydata, który niezależnie od posiadanego doświadczenia chciałby wesprzeć nasz zespół.

Niezależnie od wieku zawsze stawiamy na rozwój osobisty. Doskonale wiemy, że każdy z nas ma swoje pasje, dodatkowe zajęcia lub ludzi, szczególnie ważnych. Aby Twoja praca w call center nie odbywała się kosztem obecnych obowiązków stworzyliśmy programy dopasowane do Twojego trybu życia:

  • „Pracuj, ucz się, zarabiaj” czyli program dla studentów
  • „Mama w pracy” czyli program wspierający karierę młodych rodziców
  • „Złota jesień w pracy” czyli program dla osób po 50-tym roku życia

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi programami, jak i osobistego odwiedzenia wybranej lokalizacji. Przyjdź, przekonaj się osobiście, że warto z nami pracować!

 

Aktualne oferty pracy