Lokalizacje

Główna siedziba Delta Contact znajduje się w Warszawie przy ul. Murmańskiej 25. To 100 stanowisk, na których pracują wykwalifikowani Konsultanci Telefoniczni, którzy codziennie obsługują infolinie a także prezentują różnorodne oferty naszych Partnerów i obsługują różnego rodzaju akcje wychodzące.

Od 2005 roku Delta Contact rozwijała się w siedzibie na warszawskim Okęciu przy ul. Komitetu Obrony Robotników (ówczesna ul. 17 Stycznia). Pozyskane doświadczenie i zadowolenie naszych Partnerów zostało nagrodzone zwiększeniem prowadzonych akcji telemarketingowych. Dlatego też, aby sprostać potrzebom naszych Partnerów, w połowie 2010 roku została uruchomiona druga lokalizacja na terenie Warszawy przy ul. Murmańskiej 25. W kolejnych lokalizacja została rozbudowana o nowe stanowiska dzięki czemu w 2020 roku połączone zostały dwa oddziały warszawskie w biurze przy ulicy Murmańskiej 25.

Sukces w naszych pierwszych dwóch miejscach pozwolił nam rozwinąć się jeszcze bardziej. Poszerzyliśmy się w 2014 roku o kolejną lokalizację  w Białymstoku , przy ulicy Sienkiewicza 49. Powstało 120 nowych stanowisk pracy w celu zaspokojenia szybko rosnącej liczby naszych partnerów co też przełożyło się na dalszy rozwój i powiększenie powierzchni biurowej o kolejne piętro w biurowcu dając dodatkowe 60 stanowisk roboczych dostosowując się do oczekiwań jednego z naszych nowych Partnerów.

Poza lokalizacjami stacjonarnymi Delta Contact posiada doświadczenie oraz wypracowane standardy i środki techniczne pracy w trybie pracy zdalnej. Taki system pracy daje możliwości dodatkowego zwiększenia ilości stanowisk pracy a przede wszystkim naszym Partnerom gwarantuje stabilną realizację projektów w sytuacji ograniczonej możliwości pracy w biurze.

Wszystkie lokalizacje zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości oferowanych usług wymagane przez naszych Partnerów oraz gwarantują wygodę i komfort pracy naszym Pracownikom.

Aby uzyskać więcej informacji o dostępnych zasobach i możliwościach technicznych, zapraszamy do wysłania zapytania lub wypełnienia formularza kontaktowego.

Pytania?

Czekamy na Twój telefon
lub e-mail.

zadzwoń

728 865 757

Jeżeli chcesz zadać pytanie to napisz na zapytanie@deltacontact.pl


Jeżeli jesteś zainteresowany pracą to napisz na rekrutacja@deltacontact.pl