Nagrody i Rekomendacje

Najcenniejszą nagrodą każdego miesiąca jest dla nas zadowolenie naszych Klientów. Jednak jest kilka wyróżnień branżowych, którymi warto się chwalić.

Delta Contact uzyskała wyróżnienie w tegorocznej edycji konkursu Złota Słuchawka w kategorii: Razem – projekty z wykorzystaniem outsourcing cc.

Czytaj więcej

Jednym z nich są niewątpliwie “Gazele Biznesu”. Jest to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, przygotowywane przez Puls Biznesu już od dekady.

Czytaj więcej

Przedsiębiorstwo na Medal to ogólnopolski konkurs mającym na celu wyróżnienie najlepszych polskich przedsiębiorstw dynamicznie rozwijających się, przygotowywany przez Agencję Public PR oraz wydawcę Magazynu Gospodarczego dla Rzeczpospolitej.

Czytaj więcej

Certyfikat Rzetelności to świadectwo wiarygodności, transparentności i rzetelności płatniczej, którą charakteryzuje współpraca z Delta Contact. Rzetelność i etyczne zachowania w biznesie to wartości szczególnie pożądane w kontaktach między przedsiębiorcami.

Czytaj więcej

Kolejne edycje konkursu „Mama w pracy” z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, zarówno wśród pracodawców jak i pracowników. W tym roku do grona prawie 100 firm, które chciały poznać opinię pracujących u nich mam, kolejny raz dołączyła Delta Contact, która zajęła 12 miejsce w ogólnej klasyfikacji firm propagujących pozytywne wzorce zatrudnienia kobiet.

Czytaj więcej

Nasze najważniejsze rekomendacje


Pytania?

Czekamy na Twój telefon
lub e-mail.

zadzwoń

728 865 757

Jeżeli chcesz zadać pytanie to napisz na zapytanie@deltacontact.pl


Jeżeli jesteś zainteresowany pracą to napisz na rekrutacja@deltacontact.pl