Nasze wartości

Stawiamy na niezawodność oraz wysoką jakość prezentowanych rozwiązań. Wierzymy, że podstawą naszego działania są ludzie i wartości, którymi się kierujemy.

Odpowiedzialność

Z pełną odpowiedzialnością dbamy o naszych pracowników, oferując bezpiecznie miejsce pracy i dodatkowe pakiety socjalne. Dzięki temu skutecznie sprostaliśmy wysokim wymaganiom naszych Partnerów pod względem niezawodności i oczekiwanych wyników naszej pracy. Wzajemny szacunek i uczciwe podejście do naszych Pracowników i Partnerów sprawia, że jesteśmy postrzegani jako firma społecznie odpowiedzialna.

Jakość

Szeroko pojmowana jakość pracy jest na stałe wpisana w kod genetyczny naszej firmy. Lata doświadczeń w branży pozwoliły na wypracowanie optymalnych procedur, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Partnerów.

Praca zespołowa

Nasza struktura organizacyjna jest płaska i ukierunkowana na pracę zespołową. Budujemy naszą firmę od wewnątrz, awansując i nagradzając naszych pracowników za rzetelną pracę. Cenimy różnorodność naszych pracowników, wspieramy ich działania. Wierzymy, że wszyscy chcą i mogą wykorzystać swój wewnętrzny potencjał do realizacji wspólnego celu. Dobry i zgrany zespół jest kluczem do naszego sukcesu. Potwierdzają to nasze doskonałe wyniki, osiągnięte dzięki wspólnym wysiłkom i poszanowaniu wartości każdego pracownika w zespole.

Kreatywność

Kreatywność jest jednym z kluczowych elementów naszego sukcesu. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, dostosowane indywidualnie do każdego Partnera. Jesteśmy otwarci na przygotowanie i wdrożenie wszelkich procesów wspomagających, o których myśli nasz Partner. Działamy inspirująco zarówno na naszych Pracowników, jak i na Partnerów. Dążymy do tego, aby w jak najkrótszym czasie niemożliwy do rozwiązania problem zamienił się w korzystną realizację celu.

Pytania?

Czekamy na Twój telefon
lub e-mail.

zadzwoń

728 865 757

Jeżeli chcesz zadać pytanie to napisz na zapytanie@deltacontact.pl


Jeżeli jesteś zainteresowany pracą to napisz na rekrutacja@deltacontact.pl