Telesprzedaż

Sprzedaż przez telefon to jedna z najpopularniejszych usług wybieranych przez naszych Partnerów. Usługa może być realizowana zarówno w ruchu wychodzącym, kiedy korzystając z naszej lub dostarczonej przez Partnera bazy danych dzwonimy w imieniu danego Partnera, jak i w ruchu przychodzącym, kiedy to Klient kontaktuje się bezpośrednio z nami.

W obu przypadkach naszym zadaniem jest przedstawienie produktu lub usługi z oferty Partnera, jak i zapoznanie naszego rozmówcy z proponowanymi warunkami zakupu. Jeśli tylko Klient wyrazi chęć zakupu, Telemarketer przyjmuje zamówienie, które na życzenie naszego Partnera może zostać poparte wysyłką potwierdzenia dokonania zamówienia w dowolnie wybranej formie: e-mailowo, faksowo lub listownie.

Przy wszystkich proponowanych usługach udostępniamy możliwość aktualizacji dostarczonych baz danych, które będą mogły posłużyć naszym Partnerom do realizacji kolejnych kampanii.

Z myślą o komforcie i poczuciu bezpieczeństwa naszych Partnerów zawsze rejestrujemy wykonane rozmowy. Na życzenie Partnerów możemy przekazywać nagrania potwierdzające zawarcie każdej umowy przez telefon lub archiwizować je w siedzibie firmy przez wybrany okres czasu.

Wszystkich zainteresowanych naszą usługą zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego, chętnie odpowiemy na wszelkie zapytania z Państwa strony.

Pytania?

Czekamy na Twój telefon
lub e-mail.

zadzwoń

728 865 757

Jeżeli chcesz zadać pytanie to napisz na zapytanie@deltacontact.pl


Jeżeli jesteś zainteresowany pracą to napisz na rekrutacja@deltacontact.pl