Wzbogacanie baz danych

Kluczowym elementem każdej kampanii jest odpowiednio dobrana baza danych. Aby pomóc naszym Partnerom w skutecznym dotarciu do ich Klientów przygotowaliśmy dyspozycji wachlarz usług w zakresie zarządzania bazami danych:

  1. Tworzenie list adresowych i baz danych poprzez kompilację danych ze źródeł ogólnodostępnych oraz poprzez spersonalizowane akcje direct i telemarketingowe prowadzące do stworzenia list Klientów o dużym potencjale zakupowym lub marketingowym.
  2. Weryfikacja baz już istniejących. Na życzenie naszych Partnerów kontaktujemy się z osobą występującą w bazie i w trakcie rozmowy telefonicznej dokonujemy weryfikacji informacji zawartych w bazie.
  3. Wzbogacanie baz danych.Tam, gdzie weryfikacja bazy nie jest wystarczająca do przeprowadzenia skutecznej akcji marketingowej, polecamy usługę polegającą na pozyskiwaniu dodatkowych informacji o potencjalnym Kliencie. Wykorzystujemy wszelkie sposoby pozwalające na pozyskanie danych potrzebnych naszym Partnerom. Stosujemy z powodzeniem także metodę CATI dla danych, których pozyskanie jest możliwie jedynie poprzez wykorzystanie kwestionariuszy telefonicznych oraz wywiady face to face.

Wszystkich zainteresowanych naszą usługą zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego, chętnie odpowiemy na wszelkie zapytania z Państwa strony.

Pytania?

Czekamy na Twój telefon
lub e-mail.

zadzwoń

728 865 757

Jeżeli chcesz zadać pytanie to napisz na zapytanie@deltacontact.pl


Jeżeli jesteś zainteresowany pracą to napisz na rekrutacja@deltacontact.pl