Delta Contact na targach Berlin 2016

Delta Contact na targach Berlin 2016

W tym roku Delta Contact po raz kolejny była obecna na największych europejskich targach call center CCW w Berlinie.

Jest to dla nas doskonałe miejsce do obserwacji trendów i kierunku w jakim zmierza branża, do nawiązania nowych kontaktów, do poznania dostawców i ich oferty, do przeanalizowania technologii jaką się posługujemy oraz po prostu do chwili refleksji nad rynkiem, naszymi możliwościami i wyzwaniami przed jakimi stoimy.

W tym roku na targach dużo było mowy o obsłudze Klienta w modelu omnichannel. Bardzo nas to cieszy, gdyż sami podążamy w tym kierunku i już od jakiegoś czasu wspólnie z naszymi Klientami budujemy wielokanałową, spójną komunikację z ich Klientami. Mamy poczucie, że budowanie lojalności Klientów w oparciu o jakość obsługi i customer expierience to właściwy kierunek dla wszystkich firm, które chcą utrzymywać i rozwijać trwałe relacje z konsumentami.

Teraz przed nami dużo pracy, mamy kilka nowych pomysłów i rozwiązań, które zaczęliśmy już wdrażać w naszej firmie. Na dodatek, kontakty zdobyte podczas CCW już owocują i nabierają kształtów nowego kontraktu, który właśnie finalizujemy smiley Mamy nadzieję, że negocjowana właśnie umowa jest początkiem długofalowej współpracy, która przyniesie realne korzyści i zadowolenie naszemu Klientowi i tym samym nam.

 

Pytania?

Czekamy na Twój telefon
lub e-mail.

zadzwoń

22 574 93 00

Jeżeli chcesz zadać pytanie to napisz na zapytanie@deltacontact.pl


Jeżeli jesteś zainteresowany pracą to napisz na rekrutacja@deltacontact.pl