Programy rekrutacyjne

PRACUJ, UCZ SIĘ, ZARABIAJ

Zdobądź doświadczenie, nie rezygnuj z nauki.

Silny i zgrany zespół w naszej firmie, tworzą przede wszystkim osoby młode, ambitne, które wytrwale dążą do wyznaczonych celów, czyli takie jak TY!

Umożliwiamy pracę, którą pogodzisz ze szkołą, studiami bez konieczności rezygnacji z realizacji swoich życiowych planów i pasji. To TY decydujesz, jak ułożyć grafik na następny tydzień.

Chcesz pogodzić przyjemne z pożytecznym?

Przekonaj się osobiście, że warto z nami pracować !

MAMA W PRACY

Połącz macierzyństwo z pracą

Wiemy jak trudno połączyć macierzyństwo z pracą. U nas skończysz pracę o 15:00 i swobodnie odbierzesz dziecko z przedszkola czy szkoły. Każdego roku prowadzimy kampanie rekrutacyjną skierowaną do młodych mam, które przed urodzeniem dziecka nie zdążyły wejść na rynek pracy, bądź miały przerwę zawodową spowodowaną urodzeniem dziecka.

Z nami nie musisz martwic się o stabilne zatrudnienie.

Przekonaj się osobiście, że warto z nami pracować !

ZŁOTA JESIEŃ W PRACY

Pracuj z nami w każdym wieku

Dzięki naszym seniorom odnosimy sukcesy przy obsłudze projektów, wymagających dużej dojrzałości i doświadczenia życiowego. Praktyka pokazuje, że Seniorzy są świetnie odbierani przez Klientów podczas obsługi projektów finansowych i hobbistycznych. Wiemy jak ważna jest samorealizacja i satysfakcja zawodowa, dlatego jesteśmy otwarci na osoby po 50-tym i 60-tym roku życia.

Nie zwlekaj, już dziś dołącz do naszego zespołu!

Przekonaj się osobiście, że warto z nami pracować!

 

Sprawdź aktualne oferty pracy

 

 

Aktualne oferty pracy