Umawianie spotkań

Sprawny i ciągły proces umawiania spotkań sprzedażowych Państwa Przedstawicieli z potencjalnymi Klientami firmy to jeden z głównych warunków osiągania wysokich wyników sprzedażowych.

Wiemy, że dla wielu naszych Partnerów najważniejszym elementem procesu pozyskiwania nowych Klientów przez struktury sprzedażowe jest spotkanie handlowca z potencjalnym Klientem.

Dlatego też stworzyliśmy usługę, dzięki której nasi Pracownicy zainicjują spotkanie poprzedzone telefoniczną prezentacją wybranych produktów i usług naszego Partnera.

Z myślą o wzmocnieniu siły przekazu marketingowego, po rozmowie telefonicznej możemy przesłać do Klienta wybraną informacje o zaprezentowanym produkcie, usłudze, terminie spotkania, jak i udostępnić sposób kontaktu z konkretnym Przedstawicielem.

Usługa umożliwia przygotowanie harmonogramu spotkań z wybranymi Klientami, którzy rzeczywiście są zainteresowani nabyciem Państwa produktów lub skorzystaniem z zaprezentowanej usługi. Skutecznie pomagamy wypełnić grafik Państwa Przedstawicieli Klientami o wysokiej świadomości produktu lub usługi, co znacząco wpływa na pozytywny wynik każdego umówionego spotkania biznesowego.

Wszystkich zainteresowanych naszą usługą zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego, chętnie odpowiemy na wszelkie zapytania z Państwa strony.

Pytania?

Czekamy na Twój telefon
lub e-mail.

zadzwoń

728 865 757

Jeżeli chcesz zadać pytanie to napisz na zapytanie@deltacontact.pl


Jeżeli jesteś zainteresowany pracą to napisz na rekrutacja@deltacontact.pl